Kështu e fsheh gjoksin Afrona kur pozon në bikine

Magazine
20:03 | 18 Shtator 2020

Modelja e njohur shqiptare Afrona Dika ka arritur të jetë ndër femrat më të komentuara nga mediet rozë.

Me bukurinë që ka dhe stilin unik, ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes shpesh herë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse gjendet larg bashkëshortit të saj shkaku i pandemisë, ata po gjejnë kohë për të pushuar, ku dje udhëtuan për ti kaluar disa ditë bashkë.

Si gjithmonë edhe kësaj radhe Afrona publikoj imazhe të shumta nga atje duke vënë në pah fizikun e përsosur.

Ajo çka bie në sy është dora e saj më të cilën po e mbulon gjoksin bombastik.

Vërtetë Blero është më fat për bashkëshorten që ka, apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.