Kështu e befason i dashuri Morena Tarakun

Magazine
22:23 | 09 Nëntor 2020

Është këngëtare mjaftë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.

Ajo ka arritur të krijojë hite të mëdha, të cilat dëgjohen në çdo vend ku ka shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Ajo gëzon një bukuri natyrale, gjë të cilën e dëshmon edhe me anë të publikimeve në rrjete sociale, duke befasuar me pamjen e saj.

Por bukuroshes duket se dikush ia ka ‘rrëmbyer’ zemrën, ku së fundmi ndau disa foto që ka pranuar një dhuratë nga i dashuri misterioz.

Duke u befasuar me buqetë me lule, ajo e publikoj edhe në llogarinë e saj.

Se kur do të dal publikisht me të mbetet të shihet ditëve në vazhdim, ama një gjë e lë të nënkuptohet, ajo po ndihet e lumtur pranë tij./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.