Kështu duket Learta kur ishte e vogël

Nostalgji
00:55 | 05 Gusht 2020

Learta Jakupi është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, qëndron gjithmonë aktive në lajmet e shoëbizit, shkruan “Kosovarja”.

Duke u njohur si një femër e veçantë me stilin e saj, Learta pozon në forma të ndryshme me ndjekësit e saj.

Këtë elegancë ajo e kishte edhe në vegjëli, duke e dëshmuar në disa fotografi.

Për më shumë, shikojeni pamjen e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.