Kështu duket Kida me flokët ngjyrë rozë

Magazine
20:43 | 27 Nëntor 2020

Kida ka ndërruar edhe një herë ngjyrën e flokëve.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se ndryshoi flokët përsëri.

Ajo lajmin e bëri përmes një postimi në Instastory, ku edhe u shfaq në veturë e veshur me rroba sportive pa grim, duke pozuar për kamerën.

“E dua këtë”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazhit teksa ajo dukej mjaft joshëse dhe në formë të shkëlqyer gjatë paraqitjes.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.