Kështu dukej Gjyste Vulaj kur ishte 10 vjeçare

Magazine
21:27 | 13 Nëntor 2020

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka hapur arkivat.

Ajo ka postuar një imazh kur kishte vetëm 10 vjet e në krahë po e mbante vëllain e saj, shkruan “Kosovarja”.

Padyshim që kjo foto e dëshmon ndryshimin e madh që ka pësuar këngëtarja që nga fëmijëria, por njëkohësisht edhe bukurinë që e ka poseduar qysh atëherë.

Ndryshe, tani Gjyste Vulaj është e martuar dhe nënë e dy fëmijëve një vajze dhe një djali./

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.