Këngtari turk dhe aktorja turke në lidhje?

Magazine
12:50 | 10 Korrik 2020

Reynmen është një nga këngëtarët më të njohur turk.

Pas ndarjes nga aktorja turke Bahar Şahin duket se ai ka nisur lidhje të re me një tjetër aktore.

Bëhet fjalë për aktoren Farah Zeynep Abdullah.

Reynmen dhe Farah janë fotografuar së fundmi bashkë. /MuzikTurke.com/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.