Këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e foshnjës

Magazine
15:09 | 25 Korrik 2020

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Olta zbuloi gjininë e bebit.

Olta Gixhari është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa së fundi vendosi të tregojë se po pret në djalë.

Aktorja e konfirmoi lajmin me foton më të ëmbël, teksa shfaqet duke i mbajtur duart me partnerin dhe mbanin një palë atlete për djem.

“Shikojeni kush po vjen! Djali jonë”, ka shkruar Olta sipër fotos, ndërsa të shumta ishin urimet e ndjekësve.

Kujtojmë se Olta Gixhari edhe në prag të lindjes nuk i ka ndaluar shëtitjet në plazh e vende të tjera.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.