Këngëtarja e njohur shfaqet atraktive nga pushimet

Magazine
00:55 | 18 Gusht 2020

Nicole ka treguar edhe njëherë format e përkryera trupore.

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, është duke i shijuar pushimet me të dashurin e saj, Thon Evans.

Nga atje, 42-vjeçarja po ndan imazhe nga më të ndryshmet dhe sigurisht se po mahnit të gjithë me format trupore.

Së fundmi Nicole e ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke u hedhur në det e më pas ka pozuar joshëse edhe më pas, kështu imazhin e ka ndarë me ndjekësit po ashtu.

Ka kohë që ajo i ka nisur pushimet madje edhe ditëlindjen e ka festuar në bregdet.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.