Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë

Magazine
01:02 | 19 Korrik 2020

Bashkëshortja e këngëtarit kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë.

Jessica Biel dhe Justin Timberlake janë bërë prindër për herë të dytë, zbulon DailyMail, përcjell lajmi.net.

Aktorja 38-vjeçare lindi një djalë në fillim të kësaj jave dhe aktualisht është me të porsalindurin dhe burrin e saj këngëtar Timberlake, 39 vjeçar dhe djalin e madh Silas, pesë vjeç.

DailyMail kupton se nëna e Bielit, Kimberly Conroe Biel, 65 vjeç, gjithashtu ka kaluar pjesën më të madhe të javës së kaluar me vajzën e saj dhe nipin më të ri.

Në Kimberley’s Salida, Kolorado, të shtunën, një shoqe zbuloi se planifikon të qëndrojë me Biel dhe Timberlake deri të Dielën dhe konfirmoi gjininë e foshnjës së re. /Lajmi.net/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.