Kemalin nuk do ta njihni pas ndryshimit të ri

Turke
00:32 | 04 Shtator 2020

Aktori i njohur turk i ka befasuar sërish fansat e tij.

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit, kohët e fundit ka luajtur shumë me stilin e flokëve.

Ai çdo herë po i befason fansat e shumtë me ndryshimet e bëra e në mesin e komenteve pozitive ka pasur edhe nga ata që nuk e kanë pëlqyer Burakun me stil të ri.

Aktori i ka befasuar sërish me paraqitjen e fundit.

Burak Ozçivit njihet si një ndër emrat tejet të suksesshëm në Turqi, i cili ndër vite ka arritur të bëjë për vete publikun.

Ai ka pasur rolet kryesore në disa prej telenovelave më të shikuara turke.

View this post on Instagram

Kısa saç ? – Uzun saç?🥊

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.