Kejvina provokon me fustanin e çarë në mesin e këmbëve

Magazine
00:38 | 18 Gusht 2020

Kejvina Kthella nuk di t’i ndal pozat provokuese.

Kejvina Kthella me të drejtë konsiderohet si një nga femrat më seksi në estradë, dhe këtë bukuroshja e vërteton me postimet e bëra,.

Biondja e cila është kthyer nga SHBA për pushime në vendlindje, ka ndarë një seri fotografish të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo në postimet e bëra shfaqet shumë provokuese me veshjen e zgjedhur, Kejvina ngacmoi imagjinatën e ndjekësve me fustanin e çarë në mesin e këmbëve.

View this post on Instagram

💙 @dollskill 💙

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.