Kejvina Kthella tregon edhe njëherë format trupore në bikini

Magazine
02:26 | 06 Gusht 2020

Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, është një prej emrave të njohur të ekranit e cila çdo herë komentohet në rrjete sociale.

Edhe në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo ka pranuar komente të shumta.

Kejvina është shfaqur e veshur me bikini të kuqe dhe duket seksi teksa po tregon format trupore dhe po merr rreze dielli në bregdet.

Ndër komentet që ka pranuar ishte edhe ai i Oriola Marashit.

“Jeta je ✨✨✨✨✨✨”, i ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.