Kejvina Kthella ngacmon imagjinatën me bluzën e hollë (Foto)

Lajme
23:12 | 14 Nëntor 2020

Kejvina Kthella po vazhdon me foto të nxehta.

Kejvina është një nga modelet më të përfolura në showbizin shqiptar, ndërsa vazhdon të tërheq vëmendje me imazhet e reja. Ajo ka publikuar një fotografi orë më parë në llogarinë e Instagramit, ku shfaqet me një bluzë e cila i nxjerr në pah gjoksin.
Modelja shqiptare vazhdon të nxjerrë imazhe të reja ku duket si gjithmonë mjaft provokuese ndërsa është mjaft e angazhuar edhe në fushën e modelizmit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.