Kejvina Kthella me këto linja u trazon mendjen pushuesve

Magazine
22:23 | 28 Korrik 2020

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, jo rastësisht cilësohet si një nga femrat më “hot” shqiptare.

Kejvina gjithashtu është mjaft aktive dhe atraktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ka publikuar disa fotografi nga pishina ku ka vënë në pah linjat e saj bombastike trupore.

Ajo u bë e njohur teksa ishte pjesë e emisionit “Xing…”, derisa mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

View this post on Instagram

🌹

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.