Kaq vite është Sinan Hoxha më i vjetër se gruaja e tij Andrra

Magazine
20:31 | 27 Nëntor 2020

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë ndër çiftet më të komentuara të estradës.

Edhe pse me një diferencë prej 20 vitesh është Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, mosha nuk ka ndikuar aspak tek lidhja e tyre pasi tashmë ata kanë dhe një djalë.

Ata shihen mjaft të lumtur bashkë në çdo paraqitje.

Sinan Hoxha është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.