Kaq shumë e zbukuron veten me ‘photoshop’ Nora Istrefi

Magazine
19:51 | 19 Dhjetor 2020

Nora Istrefin e duan të gjithë për këngët dhe stilin e veccantë që ka.

Ajo është një personazh mjaft i përfolur si për pamjen e jashtme ashtu edhe për jetën private, shkruan “Kosovarja”.

Kohët e fundit këngëtarja është duke i realizuar disa imazhe ku po merrë tejet vëmendje me dukjen e saj.

A mos e teproi pak Nora me photoshop, se ndryshe e dinë këngëtaren kur nuk e përdor atë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.