Kaq kushton veshja e ‘thjeshtë’ e Luana Vjollcës

Magazine
23:29 | 07 Nëntor 2020

Luana Vjollca është shumë e komentuar në showbizin shqiptar për gjithçka që bën.

Ndërkohë postimet e saj në Instagram janë ndër më të pëlqyerat dhe veshjet e saja marrin gjithmonë vëmendjen e publikut, ndërsa së fundmi moderatorja e shumë përfolur ka publikuar një imazh duke veshur një fustan të zi dhe vathë të zi me detaje ngjyrë floriri.

Një faqe në Instagram ka zbuluar shumën e plotë se sa ka kushtuar veshja e Luanës, fustani është nga firma Alexander MCqueen dhe kushton 4,700 Euro ndërsa vathët po të njëjtës markë 1,000 Euro, ndërsa shuma e këtyre artikujve në total është 5,700 Eurosh.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.