Kaq i ëmbël është nipi i Shyhretes, do t’iu ‘shkri’ me këtë shprehje fytyre

Magazine
19:39 | 01 Janar 2021

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël të tij, me një shprehje interesante të fytyrës.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.