Kaq hot është dukur dje mbesa e madhe e Shyhretes

Magazine
01:11 | 18 Gusht 2020

Dje pati festë në familjen e Shyhrtet Behlulit.

Nipi i saj Matini festoi ditëlindjen e 3-te, ku nuk munguan urimet e shumta, shkruan “Kosovarja”.

Për bukuroshin 3 vjeçar familja u kujdesën që të organizojne një festë madhështore.

Secili prej familjarëve kishte zgjedhur veshje perfekte.

Ndaj nuk shpëtoi pa marrë vemendje as vajza e madhe e Njomzës, Elira.

Femër e bukur apo?/Kosovarja/

View this post on Instagram

✨✨ @glamnova_

A post shared by GLAMNOVA by goddess (@glamnova_) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.