Kaq është rritur djali i Albatritit

Magazine
00:54 | 18 Gusht 2020

Albatrit Muqiqi mbetet një ndër këngëtarët më të dalluar në skenën muzikore.

Ai me përkushtimin që ka në muzikë, gjithmonë qëndron aktiv në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç karrierës, ai është i përkushtuar edhe rreth jetës private, duke publikuar shpesh imazhe me personat e familjes.

Këtë herë, ai ndau një moment me djalin e tij, ku shihet se sa shumë është rritur.

Theksojmë, Egzona dhe Albatriti janë prindër të katër fëmijëve.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.