Kaq e bukur është bërë vajza e Yllka Kuqit

Magazine
00:42 | 05 Gusht 2020

Yllka Kuqi po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik sidomos pasi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale

Sot, ajo ka postuar një foto të vajzës e të cilën e ka veshur plot stil.

Vajza e Yllkës po rritet dita-ditës.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.