Kaq bukur duken motrat Muçaj afër njëra tjetrës

Magazine
00:11 | 04 Shtator 2020

Motrat Anita dhe Lola janë gjithmonë në qendër të vëmendje dhe kjo për faktin se janë bashkëshortet e Ramush dhe Daut Haradinja, por të suksesshme edhe në karrierat e tyre.

Të dyja ato janë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku sjellin poza të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Anita dhe Lola krahas angazhimeve kalojnë kohë edhe së bashku, e këtë po e bëjnë edhe pasditen e sotme, ndërsa bashkë me to është edhe motra tjetër Vjosa e cila është më pak e njohur për publikun.

“Spice Girls”, ka shkruar Lola në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa që ato dukeshin për mrekulli.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.