Kallashi do t’ju ndalë frymën më këto imazhe te pasqyra

Magazine
21:35 | 19 Nëntor 2020

Valltarja e njohur Donjeta Kosumi apo ndryshe e njohur me nofkën si ‘Kallashi’ sot ka vendosë ti ngrit temperaturat e kësaj dite vjeshte.

Ajo është shfaqur shumë provokuese tek sa pozonte para pasqyrës, shkruan “Kosovarja”.

Natyrisht, këto nuk janë fotot e vetme ku valltarja shfaqet kaq e nxehtë, publiku e njeh dhe e dallon si një nga femrat më bomb të shoubizit

.

Rikujtojmë, se Kallashi i është fut edhe trendit të muzikës dhe se ka një bashkëpunim me reperin e njohur Fero.

Se a do të sjellë prapë ndonjë bashkëpunim apo këngë të re mbetet të shihet./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.