Kallashi befason me dukjen e saj për festat e fundvitit

Magazine
19:57 | 19 Dhjetor 2020

Donjeta Kosumi për masen e gjërë njihet si Kallashi. Kjo nofkë e bëri shumë të njohur vajzen me forma bonbastik

Vallëtarja joshëse e ka ulur dheshëm dozën e aktivitetit, ama ende gëzon popullaritet mjaftë të madh.

Kallashi as në rrjete sociale më nuk ka dëshirë të postoj shumë e shpesh, por gjithsesi nuk zhduket tërësisht nga faqja e dheut, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë fundvit, Kallashi shfaqet më joshësr se kurrë. E veshur si nanadimreshë hot, ajo edhe një herë kthen gjithë vëmendjen kah vetja.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.