Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

Magazine
17:13 | 21 Nëntor 2020

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Jonida është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket me shumë stil.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.