Jehona Sopi ‘bëhet e gjallë’, shfaqet e veshur si zonjë e vërtetë

Magazine
18:18 | 17 Nëntor 2020

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo ka disa vite që është larguar nga skena mirëpo, këngët e saj vazhdojnë të jenë ende të pëlqyera në publik, shkruan ORAinfo.

E Jehona më në fund është bërë ‘e gjallë’ në rrjetet sociale, duke publikuar një fotografi.

Ajo është shfaqur e veshur si një zonjë e vërtetë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.