Ja si duket Engji në stil sportiv

Magazine
01:27 | 16 Gusht 2020

Engjëllushë Salihu është këngëtarja e njohur kosovare e cila mori famë të madhe edhe për shkak se njihet si vajza e Shyhretes.

Bukuroshja është pëlqyer shumë nga publiku qysh prej kur lansoi këngën “Kangjaqeqi”, tipike për shijen e fansave, shkruan “Kosovarja”.

Engji ka vazhduar sot e asaj dite të sjellë këngë të bukura solistike por edhe bashkëpunime me nënën si dhe me këngëtarin Afrim Muçiqi.

Ajo po ashtu është ndër ata zëra që rrëmben vëmendje sapo del në rrugë.

Jemi mësuar zakonisht ta shohim në veshje elegante, e fustana të gjatë, por ja si duket Engji kur është në pyetje sporti.

Bukur apo jo?/Kosovarja/

 

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.