Ja se kur do të filloj xhirimet seriali “Yasak Elma”

Turke
00:04 | 15 Korrik 2020

Sipas gazetares Birsen Altuntas.

Sseriali “Yasak Elma” me aktorë Eda Ece , Şevval Sam, Talat Bulut, Şafak Pekdemir dhe Gokhan Alkan, do të nisë xhirimet brenda kësaj jave për sezonin e ri.

Për dallim nga sezoni i kaluar, në sezonin e ri seriali do të ketë regjisor të ri.

Mbetët të shihet se si do të ketë ndikim e gjith kjo. /MuzikTurke.com/

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.