Ja se kur do të filloj xhirimet seriali “Çukur”

Turke
03:02 | 30 Korrik 2020

Seriali i njohur turk “Çukur”, prodhim i kompanis “Ay Yapim”.

Po bëhet gati për sezonin e 4-të , i cili pritet të jetë sezoni i fundit i këtij seriali.

Sipas gazetares Birsen Altuntas thuhet se provat  para të skenarit të sezonit 4-të të serialit fillojnë me 4 gusht dhe xhirimet po planifikohen të fillojën me 10-15 gusht.

Shumë simpatizues të serialit po e presin me padurim këtë sezon. /MuzikTurke.com/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.