Ja çfarë bën me jaknen e saj Ariana

Uncategorized
16:54 | 17 Dhjetor 2020

Ariana Fejzullahu është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Ariana çdo herë e dëshmon që ka një stil unik, e gjithmonë duke mbetur shembull për femrat e tjera.

Sot, në imazhin e postuar ajo ka bërë një gjest interesant me jaknën e saj vetmëm për ta shkrepur fotografinë.

Theksojmë, ajo dhe Ermali janë prindër të katër fëmijëve.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.