J.Lo nuk i lë vend imagjinatës, pozon tërësisht e zhveshur (Foto)

Magazine
10:16 | 26 Nëntor 2020

J.Lo i hoqi të gjitha rrobat për një projekt.

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez, si duket është duke punuar lidhur me një projekt të ri muzikor. Besohet se kënga vjen e realizuar me videoklip dhe skenat janë tejet të ‘nxehta’.

Fillimisht J.Lo e publikoi një video ku shfaqej e zhveshur ndërsa tani ka vendosur që mos ti lë vend imagjinatës sërish. Ajo e ka publikuar një foto pa asnjë rrobë në trup dhe duket seksi. Këngëtarja vuri në fokus edhe format trupore si rezultat i palestrës.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.