Ishte e prekur me koronavirus, 29-vjeçarja shtatzënë ndëroi jetë pasditen e sotme në QKUK

Lajme
19:43 | 26 Nëntor 2020

29-vjeçarja shtatzënë vdiq nga COVID-19 pasditen e sotme në QKUK.

29-vjeçarja shtatzënë vdiq pasditen e sotme nga koronavirusi rreth orës 15:15, shkruan Gazeta Express.

Kështu ka bërë të ditur për Express, drejtori i Anesteologjisë në QKUK, Nehat Baftiu.

E ndjera ka qenë shtatzënë në javën e 27-të dhe ishte duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.