Ish-e fejuara e djalit të Danit është bërë si ‘loҫkë’ e vërtetë sot

Magazine
17:25 | 27 Nëntor 2020

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo.

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

E në foton e fundit ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.