Irma Libohova ‘sfidon’ vajzat e reja me këtë foto

Magazine
01:14 | 31 Korrik 2020

Irma Libohova është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar gjithmonë kohërave.

Ndonëse vitet ikin, ajo vazhdon të jetë aktive në skenë duke sjellë herë pas here hite për publikun. Mirëpo, së fundmi Irma i ka surprizuar të gjithë me foton e publikuar në Instagram deti Jon.

Këngëtarja shfaqet e veshur me bikini buzë detit, teksa shijon një kokteil. Ndonëse Irma është 59 vjeçe, vitet për të nuk kanë të ndalur pasi ajo shfaqet më në formë se kurrë, duke sfiduar të gjitha adoleshentet. Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta në vetëm pak minuta./ Living

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.