I keni parë fotot e fundit të Vildanes, thjesht të mahnitshme

Magazine
12:20 | 28 Korrik 2020

Fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka bërë një set të ri të fotografive këto ditë

Pas kalimit të pandemisë me COVID-19, Vildania ka treguar përsëri asetet e saj duke shfaqur atë që di më se miri, linjat e saj seksi.

Vildanja, për dallim nga modelet e tjera nuk ishte aktive gjatë pandemisë se koronavirusit, por pasi në SHBA u lehtësuan masat, Vildania vazhdimisht është parë duke bërë foto seksi.

Shoqe e Vildanes në këtë mes është edhe modelja tjetër shqiptare që jeton në Amerikë, Lorena Haliti. /GazetaExpress/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.