I dashuri turk i bën dhuratë unazë diamanti, Genta nuk përmbahet në reagimin e saj

Magazine
17:35 | 17 Nëntor 2020

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja ka kohë që po bashkëjeton me një biznesmen turk, Huseyin Usta.

Ata shfaqen shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

E turku po duket se është dashuruar fort në këngëtaren kosovare, ku e kemi parë shpesh duke i bërë dhurata nga me të ndryshmet.

E se fundmi, Usta e ka befasuar Gentën me një unazë me diamant.

Kjo dhuratë e ka ‘shkri’ këngëtaren nga Gjilani, e cila nuk ka hezituar ta bëjë publike për fansat e saj dhuratën e çmuar nga i dashuri i saj milioner.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.