I çmendi të gjithë me të kuqe, zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Luanës

Magazine
03:13 | 30 Korrik 2020

Para disa ditësh në media bëri bujë lajmi i bashkëpunimit të Luana Vjollcës me këngëtarin latin, Jay Santos.

Xhirimet kanë përfunduar dhe kënga do të publikohet së shpejti.

\

Luana ka zbuluar një ndër fustanet e videoklipit, me anë të një fotoje të publikuar në Instagram. Ajo shihet e veshur me një fustan të kuq me dekolte të hapur. Mirëpo e dini sa kushton?

Faqja “What they wearing” ka treguar se fustani i veshur nga Luana kushton plot 4.998 euro. Për veshjen e saj është kujdesur stilisti me famë botërore Philip Plein.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.