Hyri live duke vozitur, këngëtari vdes pasi e përplas treni

Lajme
21:22 | 20 Gusht 2020

Një këngëtar rumun ka humbur jetën pasi është përplasur nga një tren teksa po lëvizte me makinë.

Tavy Pustiu, 29 vjeç, ishte live në rrjete sociale teksa po argëtohej duke dëgjuar muzikë me zë të lartë.

Në video shihet se pranë këngëtarit është edhe bashkëshortja e tij 24-vjeçare.

Pustiu lëshon një ulërimë ndërsa sheh trenin që po afrohej.

Këngëtari humbi jetën pasi makina e tij u përplas nga treni ndërsa bashkëshortja ndodhet në gjendje kritike.

‘Aksidenti ndodhi për shkak të mosrespektimit të rregullave”, tha një zëdhënës i policisë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.