Humb betejën me COVID-19, vdes një 38 vjeçar në QKUK

E fundit
17:48 | 04 Korrik 2020

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç vdekur.

Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai i tij ishte i infektuar me virusin COVID-19 dhe kishte rrëfyer momentet e dërgimit të vëllait të tij në urgjencë.

Megjithatë ende nuk dihet nëse vëllai i Shashës ka ndërruar jetë shkak u virusit COVID-19.

“Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete.Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt. Varrimi do jete privat”, ka shkruar Shasha.

Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete.Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt. Varrimi do jete privat.

Posted by Demush Shasha on Saturday, July 4, 2020

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.