Hoti e Zemaj shpalosin sot planin për vaksinimin anti-COVID19

Lajme
09:30 | 06 Janar 2021

Kosova ka siguruar 500 mijë vaksina kundër COVID-19.

E për shpërndarjen e tyre, planin e imunizimit dhe vaksinimit, në një konferencë për media sot do flasin kryeministri Hoti e ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj. Kjo është bërë e ditur me anë të një njoftimi nga zyra e kryeministrit. Konferenca do të mbahet me fillim prej orës 11:00.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.