Gruaja e Gold Ag befason me dukjen pa pikë grimi

Magazine
13:09 | 25 Korrik 2020

Ermira Shkodra-Agushi është bashkëshortja e reperit të njohur Gold Ag, të cilët javë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Duke qenë Goldi një këngëtar mjaftë i dashur për publikun, edhe Ermira shpejt arriti ti marrë zemrat e fansave të tij duke qenë mjaftë e ndjekur në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Deri me tani kemi pasur rastin ta shohim të kuruar në çdo detaj duke i kushtuar rëndësi të madhe paraqitjeve të saj, por që sot vendosi te na befasoj.

Me një pozë interesante bukuroshja ndau një imazh pa pikë grimi në fytyrë duke u shfaqur si të ishte kukull.

Me apo pa grim, Goldi duket se ka ditur mirë të godas në shenjë, apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.