Gresa Behluli shfaqet me shami në kokë, befason me pamjen

Magazine
13:01 | 30 Qershor 2020

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Ajo po komentohet shumë sidomos për jetën pas martesës, shkruan ORAinfo.

Gresën e gjejmë gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e shami në kokë.

Edhe në këtë pamje vajza e Shkurte Fejzës po duket bukur. /ORAinfo/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.