Gold Ag shkon në pushim, por ku e la gruan se…

Magazine
03:09 | 14 Gusht 2020

Reperi i njohur kosovar, Gold Ag, gjatë kësaj kohe ka postuar shpesh në rrjetet sociale, duke treguar më shumë rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Pa mbrëmje muzikore e aktivitete profesionale, Goldi ka pasur mjaftë kohë për nënën, bashkëshorten, por edhe shokët.

E, reperi i martuar së fundi, ka vendosur që të bëjë ca pushime të shkurtëra bashkë me shokë.

Gruaja e reperit, Ermira, duket të jetë e angazhuar me punë këto kohë, andaj i shoqi ka vazhduar vetë për pushime, shkruan “Kosovarja”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.