Gjystja publikon momente të zjarrta dashurie me bashkëshortin në mes të detit

Magazine
01:09 | 26 Korrik 2020

Gjystja cilësohet si një nga femrat më të përkryera të estradës e cila përkundër viteve që ka vazhdon të jetë në top formë me linjat e saj.

Bukurinë dhe zërin unik që e ka e bën të jetë mjaftë e kërkuara nga publiku shqiptar, që e mirëpresin çdo projekt nga ajo, shkruan “Kosovarja”.

Si çdo verë edhe këtë vit pandemia nuk e ndali të mos shijojë pushimet në bregdet.

Ajo bashkë me familjen e saj publikuan foto të shumta duke kaluar ditë të bukura bashkë.

Së fundmi ajo habiti të gjithë me një publikim duke u puthur me bashkëshortin në mes të detit.

Edhe pse momente intime, këto janë pak të tepërta nga ana e saj./Kosovarja

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.