Gjystës ky mashkull i dhuron lule e puthje

Magazine
21:45 | 18 Nëntor 2020

Ky mashkull i dhuron lule e puthje Gjystës.

Këngëtarja nga Ulqini Gjyste Vulaj kohëve të fundit po din të jetë mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo kohë pas kohë po tregon që është e zonja edhe në kuzhinë, duke gatuar ushqime të shijshme, shkruan Kosovarja.

Duke iu përkushtuar më shumë jetës private, gjegjësisht bashkëshortit e fëmijëve, ajo publikon imazhe të shumta të tyre, duke treguar jetën luksoze që e posedojnë.

Dashurinë që kanë fëmijët për nënën e tyre e shprehin në forma të ndryshme, ku së fundmi ishte djali ai i cili e suprizoj me një lule.

Duke i dhuruar puthje në faqe, Gjystja po ndihet nëna më e lumtur në botë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.