Gjyste Vulaj edhe në këtë moshë i tregon të pasmet

Magazine
02:51 | 04 Gusht 2020

Emri i saj tashmë është bërë i njohur në muzikën shqiptare.Tani ajo është bërë shumë e adhuruar nga të gjithë shqipatrët kudo që jetojnë.

Zëri i saj ka arritur të depërtojë pothuajse në çdo shtëpi shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Flasim për Gjyste Vulajn e cila vazhdon të pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

E temperaturat e ngrohta verore është duke i shijuar në maksimum.

Së fundmi, ajo shfaqet shumë e nxehtë duke reklamuar të pasmet pavarësisht moshës që ka, madje edhe pse është nënë.

A po i ka hije ky gjest asaj?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.