Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Magazine
20:21 | 23 Nëntor 2020

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja.

Ismet Peja ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare, përcjell ORAinfo.

E ky lajm pikëlloi famijen, kolegët dhe të gjithë ata që e njohën.

Një ndër ta është edhe këngëtari kosovar, Gjiko.

Ai ka ndarë me ndjekësit imazhin më të veçantë me Ismet Pejën.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.