Gjiko me urimin më të veçantë për Elitën

Magazine
16:32 | 29 Qershor 2020

Moderatorja e mirënjohur kosovare, Elita Rudi, sot feston ditëlindjen e 27.

Në këtë ditë ajo mori urime të shumta nga miq, familjarë e ndjekës, përcjell ORAinfo.

E urimin më të veçantë ajo e mori nga bashkshorti i saj, Gjiko.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.