Gëzimja sonte është bërë nuse për qejfin e Remzies

Magazine
18:19 | 27 Nëntor 2020

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në një nga fotot e fundit, ajo shihet me veshje tradicionale dhe duket se është bërë nuse për qejfin e Remzies.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.