Gëzimja me trup si të modeleve pas lindjes së vajzës

Magazine
01:35 | 26 Korrik 2020

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares Remzie Osmani e cila është mjaftë e njohur nga publiku shqiptar.

Vëmendje morën që kur organizuan dasmë madhështore me shumë të ftuar, duke qenë e dekoruar bukur në çdo aspekt, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja ka preferuar të bëjë publike rrjetin social në të cilin publikon foto e video të ndryshme si një familje e kompletuar.

Hijeshinë në familje e shtoj më shumë Emma e vogël e cila po bëhet përditë e më e bukur.

Duket se i kushton rëndësi të madhe linjave trupore ku edhe pas lindjes Gëzimja duket në top formë si të ishte modele.

Këtë e dëshmon më së miri imazhi i publikuar nga ajo, ku në krahë me vajzën ato po duken perfekte./Kosovarja

View this post on Instagram

Plot jetë❤️

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.